پایتخت میزبان برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی سنتی پرثوآ می شود

 

 

الف ) مسابقات در رده سنی بزرگسالان بالای 18 سال و در اوزان 46 – 50 – 54 – 59 – 64 – 69 – 74 – 80 – 86 – 86+ تا 110 کیلوگرم برگزار خواهد شد.

ب ) ورزشکاران متولد 10/10/1377 به بالا مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند.

 وی ادامه داد:  مدارک لازم جهت شرکت در این مسابقات به قرار زیر می باشد،

الف. اصل شناسنامه و کارت ملی 

 ب. بیمه ورزشی سال 1395

ج. شناسنامه ورزشی

  د) معرفی نامه هیات کشتی استان مربوطه کلیه   استان ها صرفا می توانند با یک تیم کامل(در هر وزن یک نفر)، دو مربی و یک سرپرست در این مسابقات شرکت نمایند. 

مسئول واحد انجمن های کشتی سنتی فدراسیون کشتی گفت:  امتیازات این دوره از مسابقات  به این صورت است به نفرات اول تا سوم این مسابقات حکم و مدال ، به تیم های اول تا سوم این مسابقات کاپ قهرمانی و همچنین کاپ اخلاق به بهترین تیم مسابقات (منتخب ستاد اجرایی) اهداء خواهد شد.  ضمنا  فنی ترین ورزشکار برابر جدول مسابقات انتخاب و معرفی خواهد شد.

  شکری در خصوص نوع پوشش شرکت کنندگان گفت:  پوشش شامل کت و تونوکه با شالبند می باشد و لوازم ایمنی مطابق مقررات می باشد همچنین پوشش داوران همانند البسه داوران کشتی ازاد و فرنگی می باشدو تهیه البسه و لوازم بر عهده تیم های شرکت کننده می باشد

مسئول واحد انجمن های کشتی  سنتی فدراسیون کشتی اظهار داشت: کلیه هزینه های اسکان و تغذیه نفرات شرکت کننده از شام مورخه 23/02/95 لغایت شام 24/02/95 از سوی ستاد اجرایی برگزاری مسابقات فدراسیون کشتی تامین و تدارک دیده خواهد شد. حضور کلیه مربیان در کلینیک مربیگری الزامی بوده و از فعالیت مربیانی که در این کلینیک حضور نداشته باشند در کنار تشک به عنوان کوچینک جلوگیری بعمل خواهد آمد. کلیه استانها موظفند حداکثر تا تاریخ 22/02/95 نسبت به اعلام آمادگی و ارائه اسامی نفرات شرکت کننده به فدراسیون اقدام نمایند.

لازم به ذکر است  هیات های کشتی استان های سراسر کشور می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09122577253 تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

پایتخت میزبان برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی سنتی  پرثوآ می شود

[center]