مسابقات قهرمانی کشور کونگ فو پرتوآ بانوان

 مسابقات قهرمانی کشور کونگ فو پرتوآ
بانوان
 
چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور کونگ فو پرتوآ بانوان به میزبانی استان گلستان از تاریخ 19الی 21 شهریور ماه در چهارده سنی بزرگسالان ، جوانان ، نوجوانان و نونهالان در شهرگرگان برگزار گردید.در این دوره از مسابقات 270 نفر از پرتوکاران از 13 استان کشور با هم به رقابت پرداختند و 40 نفر از داوران قضاوت این دوره از مسابقات را به عهده داشتند.
نتایج تیمی حاصل از این مسابقات به ترتیب عبارت بود از :
رده سنی بزرگسالان: تیم فارس مقام اول، تیم گلستان مقام دوم و تیم زنجان مقام سوم
رده سنی جوانان: تیم جوانان مقام اول ،تیم فارس مقام دوم و تیم مازندران مقام سوم
رده سنی نوجوانان: تیم گلستان مقام اول ، تیم تهران مقام دوم و تیم مرکزی مقام سوم 
رده سنی نونهالان: تیم خراسان شمالی مقام اول ، تیم مازندران مقام دوم و تیم کهکیلویه و بویر احمد مقام سوم .همچنین کاپ اخلاق به تیم سیستان و بلوچستان اهداء گردید.
مسابقات قهرمانی کشور کونگ فو پرتوآ بانوان
ورزش پرتوآ

دومین اردوی تیم رزم پرثوآ اعزامی به مسابقات جهانی هنرهای رزمی 2014 کانادا

  برگزاری دومین اردوی تیم ملی رزم پرثوا در آکادمی ملی المپیک 

دومین اردوی تیم رزم پرثوآ اعزامی به مسابقات جهانی هنرهای رزمی 2014
کانادا در تهران برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی ، دومین  اردوی آماده سازی تیم ملی رزم پرثوآ  به مدت 3 روز و با حضور 11 نفر از اعضای تیم در آکادمی کمیته ملی المپیک برگزار شد. گفتنی است دكتر مجد آرا رياست فدراسيون ورزش هاي همگاني ضمن تقدير از حركت رو به رشدورزش ملی رزم پرثوآ براي ملي پوشان اين رشته ورزشي در مسابقات پيش رو آرزوي موفقيت نمود واعلام كرد در اين راه فدراسيون ورزش هاي همگاني تمام تلاش خود را براي حمايت از تيم ملي انجام خواهد داد تا  ملي پوشان بتوانند در عرصه هاي بين المللي موفق وپيروز باشند .

نادر شکری رئیس کمیته رزم پرثوآ اعلام داشت:  اعضای تیم ملی تمام تلاش خود را براي برافراشته نگاه داشتن پرچم سه رنگ كشور در مسابقات پيش رو خواهند كرد وابراز اميدواري كردند تا با تمرینات مستمر خود گامهایی بلند در اشاعه و گسترش ورزش ملی و ایرانی  بردارند. شایان ذکر است : تیم ملی رزم پرثوآ که جهت شرکت در اولین دوره مسابقات جهانی شرکت در اولین دوره مسابقاتی جهانی هنرهای رزمی 2014 در کشور کانادا که زیر نظر تفیسا و کمیته بین المللی المپیکIcc برگزار می گردد فردا عازم این کشور خواهد شد کادر تیم ملی رزم پرثوآ متشکل از 11 ورزشکار، مربی فنی و مربی بدنساز به سرپرستی دکتر نادر شکری رئیس کمیته مستقل رزم پرثوآ فدراسیون ورزش های همگانی جمهوری اسلامی ایران پس از 5  روز برگزاری اردوی فشرده در شهر آنکارا صبح روز جاری وارد تهران شدند.

 

دومین اردوی تیم رزم پرثوآ اعزامی به مسابقات جهانی هنرهای رزمی 2014 کانادا                               
 

مربیگری درجه 3

 به گزارش روابط عمومی کمیته پرتوآ کشور دوره مربیگری

درجه 3 با حضور 46 نفر از پرتوآ کاران در بخش بانوان و آقایان از تاریخ 16 الی20/5/92 برگزار گردید

 شرکت کنندگان در این دوره که دارای حکم قهوه ای در بخش بانوان و حکم فنی مشکی در بخش آقایان بودند در صورت موفقیت در آزمون به دریافت حکم مربیگری درجه 3 از وزارت ورزش و جوانان نائل می گردند  
 
 
ورزش پرتوآ