اطلاعیه

 

به اطلاع می رساند تیم ملی پرثوا جهت شرکت در مسابقات المپیک همگانی تفیسا گیم جاکارتا 2016  تشکیل خواهد شد .  کلیه داوطلبان واجد شرایط برای حضور در این رویداد جهانی می توانند حد اکثر ظرف یک هفته ، تا دهم اسفند ماه اعلام آمادگی کنند،ضمنا با توجه به محدودیت نفرات اعزامی ، حد اکثر 7 ورزشکار ، الویت با افرادی خواهد بود که در اعلام آمادگی تسریع نمایند.

 

شرایط شرکت در تیم ملی: داشتن 18 سال سن به بالا، داشتن پاسپورت ،  داشتن رده مشکی به بالا، موفقیت در تست تکنیک های پرتوا و آمادگی برای مبارزه در اردوی آمادگی ، داشتن توانایی  شرایط مالی حد اقل 3 میلیون تومان

---

گزارش مسابقات قهرمانی کشور/قم(قسمت دوم)

در این مسابقات تعداد هجده تیم از سراسر کشور و ورزشکاران و مربیان و سرپرستان تیم ها مجموعا بالای سیصد و پنجاه(350)نفر بودند.و با توجه به میزبانی مطلوب از جناب اقای یزدی رییس هیات همگانی استان قم و آقای احمدیان رییس کمیته رزم پرثوآ استان قم کمال تشکر و قدردانی را داریم.همچنین به جهت مساعدت بی دریغ فدراسیون ورزشهای همگانی به خصوص جناب آقای دکتر مجد آرا ریاست محترم فدراسیون تشکر ویژه داریم و النهایه از همه مسولین استانها .مربیان .سرپرستان. روسای هیات های همگانی استان ها و بویژه داوران محترم که ما را در این رویداد بزرگ یاری رساندند قدردانی مینماییم.

---

گزارش مسابقات قهرمانی کشور/قم(قسمت اول)

مسابقات قم با نتایج زیر پایان یافت

 

نتایج تیمی مسابقات قهرمانی کشور رزم پرثوا ، جام فجر ،بهمن 94 ،استان قم.

خردسالان،       اول،سمنان             دوم.قم                               سوم.کرمانشاه  

  نونهالان  ،     اول. گلستان           دوم. سمنان                         سوم، همدان    

نوجوانان  ،      اول.، اصفهان         دوم.کهکلویه و بویر احمد       سوم.همدان


گزارش تکمیلی در قسمت دوم..(بزودی)

---